Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna6265584091
2Aktualne zamówienia2487874065
3Zapytania ofertowe1176311891
4Aktualności682975951
5Kontakt590133544
6Zamówienia publiczne581032339
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu468251300
8Biuletyn Informacji Publicznej440362230
9Komunikaty385783929
10Zamówienia zakończone381564164
11Do pobrania321982083
12Serwis dla Klienta263271946
13Ogłoszenia258812212
14Ostatnie zmiany248702092
15Informacje o firmie217321901
16Schemat organizacyjny153092523
17Usługi130941719
18Linki117841800
19Plan modernizacji i rozwoju103741787
20Oferty pracy10216452
21Przedmiot działalności93891886
22Najczęściej odwiedzane strony93882389
23Piję wodę z kranu92751340
24Ceny 201489861938
25Akty prawne89471799
26Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich85521495
27Mapa serwisu85501893
28Ceny 2018/20218230680
29Konkurs plastyczny80271884
30Aktualne przetargi7506883
31Wywóz ścieków74571536
32Woda72941393
33Archiwum komunikatów71402755
34Fundusz Spójności68241431
35Przetargi65501200
36Promocja/informacja61521653
37Kontrakt I57311527
38Realizacja56161687
39Promocja/informacja55351600
40Opis projektu5316674
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.50701456
42Realizacja50541622
43Kontrakt II48701460
44Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas48241351
45Promocja/informacja44751489
46Kontakt43771387
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej43171436
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego41161382
49Ceny 201537661144
50Ceny 2017/20183734710