Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2085262720
2Aktualne zamówienia2034982908
3Zapytania ofertowe73864902
4Aktualności551804492
5Zamówienia publiczne479131471
6Kontakt403591826
7Ogłoszenie o zamówieniu39536937
8Biuletyn Informacji Publicznej355661383
9Zamówienia zakończone286732882
10Komunikaty264501565
11Do pobrania199211382
12Serwis dla Klienta194321437
13Ogłoszenia181281431
14Informacje o firmie171011331
15Ostatnie zmiany120991486
16Schemat organizacyjny113091736
17Linki90131274
18Usługi88931228
19Ceny 201475711419
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich75121122
21Akty prawne68401248
22Plan modernizacji i rozwoju64891257
23Najczęściej odwiedzane strony64561728
24Przedmiot działalności61761305
25Fundusz Spójności59161078
26Wywóz ścieków56101112
27Archiwum komunikatów53261454
28Mapa serwisu52321372
29Konkurs plastyczny51991314
30Promocja/informacja50241269
31Piję wodę z kranu4741708
32Realizacja45831279
33Aktualne przetargi4548502
34Kontrakt I45441144
35Promocja/informacja42751210
36Realizacja39091249
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.37791075
38Kontrakt II37691078
39Woda3592724
40Kontakt35571049
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3518981
42Promocja/informacja32611074
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego31971015
44Projekt2877998
45Przetargi2871575
46Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2847965
47Kontrakt III28361015
48Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2828913
49Projekt2703925
50Kontrakt IV2582974