Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia2003002838
2Strona główna1947392654
3Zapytania ofertowe70582842
4Aktualności540754406
5Zamówienia publiczne472641441
6Ogłoszenie o zamówieniu39065921
7Kontakt390121720
8Biuletyn Informacji Publicznej349571358
9Zamówienia zakończone279362718
10Komunikaty257661526
11Do pobrania193671359
12Serwis dla Klienta191431413
13Ogłoszenia175941398
14Informacje o firmie168321304
15Ostatnie zmiany111491455
16Schemat organizacyjny110821709
17Linki88521251
18Usługi87101205
19Ceny 201474831394
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich74141107
21Akty prawne66821225
22Plan modernizacji i rozwoju63511231
23Najczęściej odwiedzane strony63481706
24Przedmiot działalności60411279
25Fundusz Spójności58691060
26Wywóz ścieków54431088
27Archiwum komunikatów52361433
28Konkurs plastyczny51121292
29Mapa serwisu50811343
30Promocja/informacja49821251
31Realizacja45511256
32Kontrakt I44761127
33Piję wodę z kranu4406677
34Aktualne przetargi4357479
35Promocja/informacja41891190
36Realizacja38151225
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.37151056
38Kontrakt II37061059
39Kontakt35261034
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3458961
41Woda3358686
42Promocja/informacja31881049
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego3140997
44Projekt2827981
45Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2813953
46Kontrakt III2794999
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2748889
48Projekt2657909
49Przetargi2648546
50Realizacja2533935