Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna3761513237
2Aktualne zamówienia2276983430
3Zapytania ofertowe971191306
4Aktualności619215201
5Zamówienia publiczne532251906
6Kontakt489962727
7Ogłoszenie o zamówieniu437131099
8Biuletyn Informacji Publicznej401071816
9Zamówienia zakończone340583420
10Komunikaty325013360
11Do pobrania243461676
12Serwis dla Klienta220431660
13Ogłoszenia220051733
14Informacje o firmie187561581
15Ostatnie zmiany182901728
16Schemat organizacyjny125732036
17Linki102371487
18Usługi102101452
19Ceny 201481171634
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich80301292
21Akty prawne76941475
22Plan modernizacji i rozwoju75891485
23Najczęściej odwiedzane strony71772005
24Przedmiot działalności70331523
25Piję wodę z kranu6643994
26Wywóz ścieków65931294
27Fundusz Spójności62601224
28Mapa serwisu62391589
29Archiwum komunikatów59742460
30Konkurs plastyczny58421542
31Aktualne przetargi5672661
32Promocja/informacja54281418
33Woda52151052
34Kontrakt I51661330
35Realizacja49851460
36Promocja/informacja48441375
37Realizacja44611398
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.43341226
39Kontrakt II43121249
40Przetargi4105812
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas40111135
42Ceny 2018/20214008366
43Kontakt39011192
44Promocja/informacja37951249
45Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego35851176
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej34031123
47Projekt32231165
48Kontrakt III32141176
49Jednostka Realizująca Projekt (JRP)31811112
50Projekt30201068