Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2384562872
2Aktualne zamówienia2113723034
3Zapytania ofertowe80324971
4Aktualności572754675
5Zamówienia publiczne493731551
6Kontakt426672027
7Ogłoszenie o zamówieniu40589979
8Biuletyn Informacji Publicznej368231453
9Zamówienia zakończone299543016
10Komunikaty285573145
11Do pobrania212521436
12Serwis dla Klienta200801482
13Ogłoszenia193141496
14Informacje o firmie175731388
15Ostatnie zmiany138631541
16Schemat organizacyjny117261805
17Linki93521321
18Usługi92471284
19Ceny 201477381466
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich76851163
21Akty prawne71011301
22Plan modernizacji i rozwoju67891308
23Najczęściej odwiedzane strony66471784
24Przedmiot działalności64431353
25Fundusz Spójności60101114
26Wywóz ścieków59421166
27Mapa serwisu55041429
28Archiwum komunikatów55002307
29Konkurs plastyczny54021360
30Piję wodę z kranu5370776
31Promocja/informacja51151298
32Aktualne przetargi4849543
33Kontrakt I47211186
34Realizacja46831322
35Promocja/informacja44371250
36Woda4092833
37Realizacja40711285
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.39231110
39Kontrakt II38931123
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas36551021
41Kontakt36501081
42Promocja/informacja34281114
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego33031055
44Przetargi3221633
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2987965
46Projekt29791035
47Kontrakt III29491058
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2930999
49Projekt2788959
50Kontrakt IV26921015