Jesteś w: Strona główna
Strona główna

 

Witamy serdecznie na stronie internetowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja. Od 1 stycznia 2008 roku spółka zajmuje się dostawą wody i odbiorem ścieków na terenie gminy i miasta Goleniów. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie całością spraw związanych z obsługą Klientów Spółki zajmuje się Biuro Obsługi Klienta. Wszelkie wskazówki i sugestie odnośnie obsługi Odbiorców będą mile widziane w celu usprawnienia naszej współpracy.
 
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całością naszego serwisu.

 
 

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. informacją, iż w miesiącach kwiecień-maj-czerwiec 2019 r. dokonywane będą wymiany wodomierzy głównych u naszych odbiorców. W związku z powyższym prosimy o udostępnianie pracownikom swobodnego dostępu do pomieszczeń wodomierzowych celem wykonania niezbędnych prac. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 91 407 29 15.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

 

POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE tel. 91 418 22 34  lub  503 197 796

(dotyczy wyłącznie gminy Goleniów)

 

 
 

 

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o.
ul. I Brygady Legionów 18A 
72-100 Goleniów
Tel. 91 407 25 31, 91 881 23 28
Fax. 91 881 23 35,  e-mail: biuro@gwik.goleniow.pl
 

 

  

 


[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie
konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR