Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1988422820
2Strona główna1901722623
3Zapytania ofertowe68919828
4Aktualności536414375
5Zamówienia publiczne469741426
6Ogłoszenie o zamówieniu38874919
7Kontakt384921695
8Biuletyn Informacji Publicznej347261348
9Zamówienia zakończone276812701
10Komunikaty254871513
11Do pobrania191271344
12Serwis dla Klienta190121403
13Ogłoszenia173251390
14Informacje o firmie167221295
15Ostatnie zmiany109991445
16Schemat organizacyjny109981700
17Linki87751245
18Usługi86171196
19Ceny 201474471385
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich73711101
21Akty prawne66311215
22Najczęściej odwiedzane strony63081697
23Plan modernizacji i rozwoju62931224
24Przedmiot działalności59901271
25Fundusz Spójności58451056
26Wywóz ścieków53911080
27Archiwum komunikatów51941428
28Konkurs plastyczny50771287
29Mapa serwisu50081334
30Promocja/informacja49641247
31Realizacja45231251
32Kontrakt I44601121
33Aktualne przetargi4290478
34Piję wodę z kranu4280671
35Promocja/informacja41561187
36Realizacja37841219
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.36911053
38Kontrakt II36851055
39Kontakt35151033
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3432954
41Woda3176675
42Promocja/informacja31591041
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego3116992
44Projekt2810978
45Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2802949
46Kontrakt III2779995
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2714885
48Projekt2640907
49Przetargi2560540
50Realizacja2522933
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR