Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2547712971
2Aktualne zamówienia2180433162
3Zapytania ofertowe843601067
4Aktualności586544824
5Zamówienia publiczne506981686
6Kontakt444862303
7Ogłoszenie o zamówieniu416341020
8Biuletyn Informacji Publicznej378571575
9Zamówienia zakończone315553191
10Komunikaty295843215
11Do pobrania220271514
12Serwis dla Klienta205421528
13Ogłoszenia200321565
14Informacje o firmie179241434
15Ostatnie zmiany150161597
16Schemat organizacyjny119731872
17Linki95701368
18Usługi94931329
19Ceny 201478291511
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich77851206
21Akty prawne72721348
22Plan modernizacji i rozwoju70011362
23Najczęściej odwiedzane strony67721832
24Przedmiot działalności66191398
25Wywóz ścieków61431205
26Fundusz Spójności60701148
27Piję wodę z kranu5713839
28Mapa serwisu56751482
29Archiwum komunikatów56282356
30Konkurs plastyczny55181410
31Promocja/informacja51971340
32Aktualne przetargi5080580
33Kontrakt I48591232
34Realizacja47551372
35Promocja/informacja45501288
36Woda4393887
37Realizacja41791325
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.40431151
39Kontrakt II40161164
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas37491058
41Kontakt37161119
42Promocja/informacja35411157
43Przetargi3454687
44Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego33761099
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej31041008
46Kontrakt III30461097
47Projekt30401074
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)29911036
49Projekt2842994
50Kontrakt IV27641052
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR