Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1693022441
2Strona główna1554792226
3Aktualności483073941
4Zapytania ofertowe48154526
5Zamówienia publiczne415541158
6Ogłoszenie o zamówieniu34597766
7Kontakt320251347
8Biuletyn Informacji Publicznej311841129
9Zamówienia zakończone238122093
10Komunikaty211881241
11Serwis dla Klienta174291210
12Do pobrania161641129
13Informacje o firmie153211100
14Ogłoszenia140141182
15Ostatnie zmiany101491242
16Schemat organizacyjny97481480
17Linki77451055
18Usługi7589998
19Ceny 201469371191
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich6617949
21Akty prawne58471037
22Najczęściej odwiedzane strony56921510
23Fundusz Spójności5509918
24Plan modernizacji i rozwoju54191034
25Przedmiot działalności52201063
26Promocja/informacja46381090
27Wywóz ścieków4586881
28Konkurs plastyczny45471100
29Archiwum komunikatów45081246
30Realizacja42071074
31Mapa serwisu41151138
32Kontrakt I3988959
33Promocja/informacja36891044
34Realizacja34001080
35Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.3338891
36Kontrakt II3294907
37Kontakt3258881
38Aktualne przetargi3143330
39Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3036806
40Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego2832872
41Promocja/informacja2783874
42Piję wodę z kranu2775460
43Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2549810
44Projekt2532847
45Kontrakt III2528836
46Projekt2382781
47Realizacja2291760
48Woda2205456
49Kontrakt IV2201789
50Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2179705
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR