Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1760232544
2Strona główna1599052338
3Zapytania ofertowe51685613
4Aktualności492664064
5Zamówienia publiczne428231263
6Ogłoszenie o zamówieniu35688839
7Kontakt331691444
8Biuletyn Informacji Publicznej319521221
9Zamówienia zakończone245952221
10Komunikaty217881374
11Serwis dla Klienta177301305
12Do pobrania167811224
13Informacje o firmie156261197
14Ogłoszenia146611269
15Ostatnie zmiany103231333
16Schemat organizacyjny100911576
17Linki80031145
18Usługi78201098
19Ceny 201470741283
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich67671016
21Akty prawne60261125
22Najczęściej odwiedzane strony58521603
23Plan modernizacji i rozwoju56341127
24Fundusz Spójności5609983
25Przedmiot działalności54191153
26Wywóz ścieków4761959
27Promocja/informacja47371151
28Konkurs plastyczny46991194
29Archiwum komunikatów46621340
30Mapa serwisu43141234
31Realizacja42961137
32Kontrakt I41061024
33Promocja/informacja38101100
34Realizacja34991133
35Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.3451960
36Aktualne przetargi3435402
37Kontrakt II3396972
38Kontakt3350946
39Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3150882
40Piję wodę z kranu3003546
41Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego2936932
42Promocja/informacja2880934
43Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2635873
44Projekt2624906
45Kontrakt III2601901
46Projekt2462836
47Woda2420547
48Realizacja2371815
49Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2313788
50Kontrakt IV2288855
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR