Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1906612751
2Strona główna1716082495
3Zapytania ofertowe61398777
4Aktualności516014301
5Zamówienia publiczne454831380
6Ogłoszenie o zamówieniu37804888
7Kontakt361041566
8Biuletyn Informacji Publicznej335221307
9Zamówienia zakończone264312642
10Komunikaty232871483
11Serwis dla Klienta184081366
12Do pobrania180791297
13Informacje o firmie161771258
14Ogłoszenia160561352
15Ostatnie zmiany106451394
16Schemat organizacyjny105551654
17Linki84261214
18Usługi82531158
19Ceny 201472501345
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich70891078
21Akty prawne63271183
22Najczęściej odwiedzane strony61121668
23Plan modernizacji i rozwoju59411192
24Fundusz Spójności57451030
25Przedmiot działalności57231239
26Wywóz ścieków51151039
27Archiwum komunikatów49451397
28Konkurs plastyczny48971256
29Promocja/informacja48901219
30Mapa serwisu46391295
31Realizacja44481221
32Kontrakt I43471085
33Promocja/informacja40191159
34Aktualne przetargi3924447
35Piję wodę z kranu3680624
36Realizacja36741194
37Kontrakt II35761025
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.35741028
39Kontakt3445994
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3271931
41Promocja/informacja30671006
42Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego3048973
43Woda2791622
44Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2742915
45Projekt2721955
46Kontrakt III2708961
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2565857
48Projekt2558881
49Realizacja2457904
50Kontrakt IV2397912
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR