Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4998463668
2Aktualne zamówienia2380803734
3Zapytania ofertowe1068861478
4Aktualności652425493
5Zamówienia publiczne556462117
6Kontakt534233164
7Ogłoszenie o zamówieniu454901182
8Biuletyn Informacji Publicznej422352038
9Zamówienia zakończone362553586
10Komunikaty356973641
11Do pobrania273371859
12Ogłoszenia240561936
13Serwis dla Klienta238621783
14Ostatnie zmiany215781888
15Informacje o firmie199591728
16Schemat organizacyjny136582215
17Usługi113381571
18Linki109901632
19Plan modernizacji i rozwoju87101608
20Ceny 201485901772
21Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich83091383
22Akty prawne83081624
23Najczęściej odwiedzane strony80252181
24Przedmiot działalności79141695
25Piję wodę z kranu78771140
26Mapa serwisu71361715
27Wywóz ścieków70041395
28Konkurs plastyczny67041696
29Fundusz Spójności65211312
30Archiwum komunikatów65182610
31Aktualne przetargi6283754
32Woda61821209
33Promocja/informacja57851509
34Ceny 2018/20215723496
35Kontrakt I54421416
36Oferty pracy5428315
37Realizacja52561552
38Promocja/informacja51981472
39Przetargi5004996
40Realizacja47551483
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.46961326
42Kontrakt II45621334
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas43971229
44Kontakt41131275
45Promocja/informacja41121353
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej38441274
47Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego38361268
48Opis projektu3596529
49Kontrakt III34361262
50Projekt34321243
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR