Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2316282847
2Aktualne zamówienia2083542986
3Zapytania ofertowe78468946
4Aktualności566814616
5Zamówienia publiczne489121529
6Kontakt419661949
7Ogłoszenie o zamówieniu40219969
8Biuletyn Informacji Publicznej364351428
9Zamówienia zakończone296352979
10Komunikaty281583130
11Do pobrania209721422
12Serwis dla Klienta199341470
13Ogłoszenia190381481
14Informacje o firmie174521380
15Ostatnie zmiany133211529
16Schemat organizacyjny116171790
17Linki92431309
18Usługi91631271
19Ceny 201477001456
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich76381151
21Akty prawne70471286
22Plan modernizacji i rozwoju67091295
23Najczęściej odwiedzane strony66041771
24Przedmiot działalności63811340
25Fundusz Spójności59861104
26Wywóz ścieków58381152
27Archiwum komunikatów54482295
28Mapa serwisu54301418
29Konkurs plastyczny53551347
30Piję wodę z kranu5195756
31Promocja/informacja50921288
32Aktualne przetargi4775529
33Kontrakt I46591176
34Realizacja46501304
35Promocja/informacja43921244
36Realizacja40081272
37Woda3969817
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.38881101
39Kontrakt II38501112
40Kontakt36171072
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas36151009
42Promocja/informacja33721100
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego32771041
44Przetargi3119612
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2953951
46Projekt29501023
47Kontrakt III29201042
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2904986
49Projekt2769947
50Kontrakt IV26561007
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR