Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4362433452
2Aktualne zamówienia2331953577
3Zapytania ofertowe1019861406
4Aktualności639625366
5Zamówienia publiczne542592054
6Kontakt512432881
7Ogłoszenie o zamówieniu445391150
8Biuletyn Informacji Publicznej410661984
9Zamówienia zakończone353063504
10Komunikaty342703512
11Do pobrania256541800
12Ogłoszenia230851873
13Serwis dla Klienta229091739
14Ostatnie zmiany198951829
15Informacje o firmie192621682
16Schemat organizacyjny130272142
17Usługi106811532
18Linki106451584
19Ceny 201483951731
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich82151350
21Plan modernizacji i rozwoju80901568
22Akty prawne80181576
23Najczęściej odwiedzane strony75122128
24Przedmiot działalności73811644
25Piję wodę z kranu72751094
26Wywóz ścieków68731355
27Mapa serwisu66071670
28Fundusz Spójności64461284
29Archiwum komunikatów62952564
30Konkurs plastyczny61761639
31Aktualne przetargi6015715
32Woda57081163
33Promocja/informacja56851467
34Kontrakt I53451384
35Realizacja51711513
36Promocja/informacja50931430
37Ceny 2018/20214771450
38Realizacja46601445
39Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.45801292
40Przetargi4524940
41Kontrakt II44861298
42Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas42711192
43Kontakt40431243
44Promocja/informacja40021312
45Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego37521230
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej36301232
47Oferty pracy3366280
48Kontrakt III33631224
49Projekt33561212
50Jednostka Realizująca Projekt (JRP)33321158
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR