Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna10577116118
2Aktualne zamówienia2692634863
3Zapytania ofertowe1381642651
4Kontakt782685321
5Aktualności763087835
6Zamówienia publiczne677833179
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu527661825
8Biuletyn Informacji Publicznej502213104
9Komunikaty476174981
10Do pobrania453563438
11Zamówienia zakończone413895065
12Serwis dla Klienta335012741
13Ostatnie zmiany327492866
14Ogłoszenia317223428
15Oferty pracy286691153
16Informacje o firmie269172717
17Schemat organizacyjny191463567
18Usługi173662609
19Linki145822504
20Aktualne przetargi138151469
21Przetargi137832055
22Piję wodę z kranu135932256
23Plan modernizacji i rozwoju134422583
24Przedmiot działalności125702677
25Najczęściej odwiedzane strony121543248
26Mapa serwisu117722664
27Akty prawne116612605
28Woda113212281
29Ceny 2014109672685
30Ceny 2018/2021109061530
31Konkurs plastyczny105792730
32Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich97102059
33Archiwum komunikatów95933417
34Opis projektu95391422
35Wywóz ścieków94032234
36Fundusz Spójności80311971
37Promocja/informacja75842220
38Kontrakt I70022079
39Promocja/informacja68812320
40Realizacja68622245
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas67131899
42Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.65072026
43Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej64022119
44Ceny 2021/202463871013
45Realizacja63382211
46Kompost Agrogol62401783
47Kontrakt II61792061
48Promocja/informacja57912086
49Ceny 201556121849
50Kontakt55741990
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR