Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna5669083845
2Aktualne zamówienia2425183909
3Zapytania ofertowe1115411790
4Aktualności667235757
5Zamówienia publiczne568502233
6Kontakt560143349
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu461081245
8Biuletyn Informacji Publicznej431292136
9Zamówienia zakończone375584052
10Komunikaty370973803
11Do pobrania297091968
12Ogłoszenia249712069
13Serwis dla Klienta249631863
14Ostatnie zmiany231161981
15Informacje o firmie207511808
16Schemat organizacyjny143932390
17Usługi121341645
18Linki113451707
19Plan modernizacji i rozwoju94491699
20Ceny 201487631848
21Najczęściej odwiedzane strony86192286
22Akty prawne85651709
23Przedmiot działalności85621789
24Piję wodę z kranu85251248
25Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich84201442
26Mapa serwisu77571807
27Oferty pracy7636385
28Konkurs plastyczny72941781
29Wywóz ścieków72041469
30Ceny 2018/20216982593
31Archiwum komunikatów67822682
32Aktualne przetargi6746828
33Woda66581297
34Fundusz Spójności66421373
35Promocja/informacja59551585
36Przetargi56531097
37Kontrakt I55751476
38Realizacja54321632
39Promocja/informacja53471541
40Realizacja48861560
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.48581396
42Kontrakt II47161400
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas45801294
44Opis projektu4354596
45Promocja/informacja42771425
46Kontakt42341334
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej40511350
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego39601326
49Projekt35661314
50Kontrakt III35361314
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR