Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1944322780
2Strona główna1755672543
3Zapytania ofertowe64761798
4Aktualności524284330
5Zamówienia publiczne461651395
6Ogłoszenie o zamówieniu38301900
7Kontakt371921627
8Biuletyn Informacji Publicznej340361325
9Zamówienia zakończone270122662
10Komunikaty238711495
11Serwis dla Klienta186831381
12Do pobrania186101322
13Ogłoszenia165581365
14Informacje o firmie164431268
15Ostatnie zmiany107981414
16Schemat organizacyjny107391675
17Linki85881226
18Usługi84231173
19Ceny 201473431363
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich72411085
21Akty prawne64711196
22Najczęściej odwiedzane strony61931680
23Plan modernizacji i rozwoju61271203
24Przedmiot działalności58401248
25Fundusz Spójności57831038
26Wywóz ścieków52541058
27Archiwum komunikatów50701408
28Konkurs plastyczny49881265
29Promocja/informacja49251228
30Mapa serwisu47991312
31Realizacja44771228
32Kontrakt I43981097
33Aktualne przetargi4089455
34Promocja/informacja40871168
35Piję wodę z kranu3918645
36Realizacja37291198
37Kontrakt II36311036
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.36281034
39Kontakt34711018
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3326939
41Promocja/informacja31111017
42Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego3074979
43Woda2966647
44Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2765926
45Projekt2758959
46Kontrakt III2736974
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2642871
48Projekt2595890
49Realizacja2483912
50Kontrakt IV2437925
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR