Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2430562903
2Aktualne zamówienia2136133059
3Zapytania ofertowe81533982
4Aktualności577304719
5Zamówienia publiczne496971587
6Kontakt431542093
7Ogłoszenie o zamówieniu40844991
8Biuletyn Informacji Publicznej370801498
9Zamówienia zakończone301663047
10Komunikaty288423173
11Do pobrania214771464
12Serwis dla Klienta202271495
13Ogłoszenia195071513
14Informacje o firmie176731401
15Ostatnie zmiany142071559
16Schemat organizacyjny117951825
17Linki94111335
18Usługi93211297
19Ceny 201477641482
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich77161173
21Akty prawne71591314
22Plan modernizacji i rozwoju68511322
23Najczęściej odwiedzane strony66841796
24Przedmiot działalności64921366
25Fundusz Spójności60261121
26Wywóz ścieków60081176
27Mapa serwisu55581443
28Archiwum komunikatów55342319
29Piję wodę z kranu5472800
30Konkurs plastyczny54381371
31Promocja/informacja51441309
32Aktualne przetargi4921551
33Kontrakt I47861200
34Realizacja47021335
35Promocja/informacja44771257
36Woda4184849
37Realizacja41091295
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.39551117
39Kontrakt II39311135
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas36801027
41Kontakt36661088
42Promocja/informacja34691123
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego33221063
44Przetargi3287655
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej3022975
46Projekt29951043
47Kontrakt III29711069
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)29441009
49Projekt2799965
50Kontrakt IV27151025
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR