Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna7412674600
2Aktualne zamówienia2628054338
3Zapytania ofertowe1315902175
4Aktualności708026455
5Kontakt637053919
6Zamówienia publiczne601792555
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu480181473
8Biuletyn Informacji Publicznej456112485
9Komunikaty412644224
10Zamówienia zakończone391834440
11Do pobrania360652372
12Serwis dla Klienta280962186
13Ostatnie zmiany277792330
14Ogłoszenia274422599
15Informacje o firmie230422128
16Schemat organizacyjny163352779
17Oferty pracy15023667
18Usługi141961945
19Linki125632033
20Plan modernizacji i rozwoju111992019
21Piję wodę z kranu105291568
22Przedmiot działalności102422126
23Najczęściej odwiedzane strony101642637
24Akty prawne96402006
25Ceny 201494412168
26Mapa serwisu94372133
27Ceny 2018/20219325946
28Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich88521684
29Aktualne przetargi87331065
30Konkurs plastyczny87202113
31Woda83181644
32Przetargi80761443
33Wywóz ścieków78811748
34Archiwum komunikatów78352915
35Fundusz Spójności71321608
36Promocja/informacja65791838
37Opis projektu6397896
38Kontrakt I61091702
39Realizacja59581871
40Promocja/informacja59061793
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.54621647
42Realizacja54451814
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas52851527
44Kontrakt II51981644
45Promocja/informacja48501661
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej48381634
47Kontakt46771575
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego44601563
49Ceny 201542711362
50Kompost Agrogol42571093
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR