Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna9757375738
2Aktualne zamówienia2688744768
3Zapytania ofertowe1378112554
4Kontakt753525023
5Aktualności753127578
6Zamówienia publiczne662153033
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu518531745
8Biuletyn Informacji Publicznej492182946
9Komunikaty462014787
10Do pobrania432683177
11Zamówienia zakończone410384947
12Serwis dla Klienta322502617
13Ostatnie zmiany318942741
14Ogłoszenia307023241
15Informacje o firmie259532560
16Oferty pracy256431043
17Schemat organizacyjny184733358
18Usługi165942388
19Linki140972407
20Piję wodę z kranu130132098
21Plan modernizacji i rozwoju128782438
22Aktualne przetargi128061380
23Przetargi126181909
24Przedmiot działalności120182549
25Najczęściej odwiedzane strony116773128
26Mapa serwisu112172543
27Akty prawne111792472
28Woda106792127
29Ceny 2014106252558
30Ceny 2018/2021105481410
31Konkurs plastyczny101132571
32Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich94811986
33Archiwum komunikatów91693328
34Wywóz ścieków90722112
35Opis projektu87581287
36Fundusz Spójności77811897
37Promocja/informacja73492140
38Kontrakt I67841999
39Promocja/informacja66382225
40Realizacja66342167
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas63821822
42Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.62491936
43Realizacja61202133
44Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej60172008
45Kontrakt II59551990
46Kompost Agrogol57441610
47Ceny 2021/20245612875
48Promocja/informacja55712005
49Kontakt53531909
50Ceny 201552941725
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR