Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna6166484036
2Aktualne zamówienia2474954050
3Zapytania ofertowe1163351879
4Aktualności681265923
5Kontakt585693518
6Zamówienia publiczne579002325
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu467191289
8Biuletyn Informacji Publicznej439042217
9Komunikaty384023914
10Zamówienia zakończone381074146
11Do pobrania318432069
12Serwis dla Klienta261401937
13Ogłoszenia257162191
14Ostatnie zmiany246592079
15Informacje o firmie216051889
16Schemat organizacyjny152002506
17Usługi129751710
18Linki117161790
19Plan modernizacji i rozwoju102491779
20Oferty pracy9763442
21Najczęściej odwiedzane strony92872375
22Przedmiot działalności92851872
23Piję wodę z kranu91611326
24Ceny 201489521927
25Akty prawne88671787
26Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich85331485
27Mapa serwisu84451883
28Ceny 2018/20218131667
29Konkurs plastyczny79301873
30Wywóz ścieków74271528
31Aktualne przetargi7390876
32Woda72061381
33Archiwum komunikatów70852748
34Fundusz Spójności67961421
35Przetargi63861185
36Promocja/informacja61131642
37Kontrakt I57031518
38Realizacja55961679
39Promocja/informacja55121591
40Opis projektu5198662
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.50341446
42Realizacja50211610
43Kontrakt II48401450
44Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas47911344
45Promocja/informacja44511479
46Kontakt43561379
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej42631424
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego40911373
49Ceny 201537361130
50Ceny 2017/20183693698
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR