Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2164392771
2Aktualne zamówienia2054502923
3Zapytania ofertowe75616915
4Aktualności557384512
5Zamówienia publiczne482981493
6Kontakt409841875
7Ogłoszenie o zamówieniu39797946
8Biuletyn Informacji Publicznej359231398
9Zamówienia zakończone289822909
10Komunikaty273032595
11Do pobrania203891390
12Serwis dla Klienta196351448
13Ogłoszenia184861449
14Informacje o firmie172411349
15Ostatnie zmiany125751501
16Schemat organizacyjny114381752
17Linki91011287
18Usługi90071246
19Ceny 201476321433
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich75631132
21Akty prawne69151258
22Plan modernizacji i rozwoju65901269
23Najczęściej odwiedzane strony65141741
24Przedmiot działalności62611317
25Fundusz Spójności59411084
26Wywóz ścieków57131123
27Archiwum komunikatów53762005
28Mapa serwisu53181392
29Konkurs plastyczny52601324
30Promocja/informacja50451274
31Piję wodę z kranu4928723
32Aktualne przetargi4641508
33Realizacja45951285
34Kontrakt I45841153
35Promocja/informacja43191220
36Realizacja39451255
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.38311083
38Kontrakt II38031083
39Woda3753771
40Kontakt35781055
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3559986
42Promocja/informacja33021082
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego32261026
44Przetargi2981586
45Projekt29081003
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2884932
47Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2869969
48Kontrakt III28661021
49Projekt2724933
50Kontrakt IV2608985
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR