Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna3617213187
2Aktualne zamówienia2259023342
3Zapytania ofertowe960391192
4Aktualności611975076
5Zamówienia publiczne528901860
6Kontakt483392675
7Ogłoszenie o zamówieniu434361089
8Biuletyn Informacji Publicznej398191770
9Zamówienia zakończone335803343
10Komunikaty320963326
11Do pobrania239521644
12Serwis dla Klienta218421628
13Ogłoszenia217261704
14Informacje o firmie186231552
15Ostatnie zmiany178431701
16Schemat organizacyjny124782007
17Linki101251469
18Usługi100951425
19Ceny 201480671612
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich79981282
21Akty prawne76281449
22Plan modernizacji i rozwoju74851463
23Najczęściej odwiedzane strony71101967
24Przedmiot działalności69651496
25Wywóz ścieków65051284
26Piję wodę z kranu6474958
27Fundusz Spójności62331214
28Mapa serwisu61561564
29Archiwum komunikatów58992442
30Konkurs plastyczny57841513
31Aktualne przetargi5585651
32Promocja/informacja53881408
33Kontrakt I51241320
34Woda50731027
35Realizacja49421450
36Promocja/informacja47901366
37Realizacja44121386
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.42861219
39Kontrakt II42591241
40Przetargi4018791
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas39641125
42Kontakt38781184
43Promocja/informacja37501243
44Ceny 2018/20213701345
45Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego35571168
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej33571108
47Projekt32001152
48Kontrakt III31891167
49Jednostka Realizująca Projekt (JRP)31551104
50Projekt29941060
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR