Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna3066323112
2Aktualne zamówienia2228463271
3Zapytania ofertowe938291139
4Aktualności604034986
5Zamówienia publiczne523161827
6Kontakt469292602
7Ogłoszenie o zamówieniu429641069
8Biuletyn Informacji Publicznej393261712
9Zamówienia zakończone330023280
10Komunikaty313293292
11Do pobrania230501609
12Serwis dla Klienta212661594
13Ogłoszenia211941667
14Informacje o firmie183961517
15Ostatnie zmiany169361669
16Schemat organizacyjny123201961
17Linki99431431
18Usługi98711392
19Ceny 201479761584
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich79221258
21Akty prawne75031416
22Plan modernizacji i rozwoju73291425
23Najczęściej odwiedzane strony69781920
24Przedmiot działalności68561462
25Wywóz ścieków63821262
26Piję wodę z kranu6264914
27Fundusz Spójności61771195
28Mapa serwisu60021536
29Archiwum komunikatów58002421
30Konkurs plastyczny56811478
31Aktualne przetargi5417634
32Promocja/informacja53281386
33Kontrakt I50481294
34Realizacja48751428
35Woda4849978
36Promocja/informacja47081340
37Realizacja43291366
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.42061200
39Kontrakt II41841215
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas38751103
41Przetargi3841761
42Kontakt38251168
43Promocja/informacja36771219
44Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego34901149
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej32791079
46Ceny 2018/20213253310
47Projekt31421132
48Kontrakt III31341144
49Jednostka Realizująca Projekt (JRP)31011081
50Projekt29431040
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR