Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1842202628
2Strona główna1668972423
3Zapytania ofertowe57288663
4Aktualności504084146
5Zamówienia publiczne443211322
6Ogłoszenie o zamówieniu36876871
7Kontakt349651508
8Biuletyn Informacji Publicznej327981269
9Zamówienia zakończone254952309
10Komunikaty226551452
11Serwis dla Klienta181331349
12Do pobrania175581270
13Informacje o firmie159481240
14Ogłoszenia154921325
15Ostatnie zmiany104991373
16Schemat organizacyjny103751626
17Linki82421189
18Usługi80751144
19Ceny 201471671329
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich69371050
21Akty prawne62041166
22Najczęściej odwiedzane strony59801652
23Plan modernizacji i rozwoju57891166
24Fundusz Spójności56951017
25Przedmiot działalności55851200
26Wywóz ścieków49521003
27Promocja/informacja48261190
28Konkurs plastyczny48121238
29Archiwum komunikatów48121382
30Mapa serwisu44841279
31Realizacja43781177
32Kontrakt I42201056
33Promocja/informacja39081132
34Aktualne przetargi3712433
35Realizacja35851169
36Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.3522991
37Kontrakt II34641003
38Kontakt3405975
39Piję wodę z kranu3308590
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3223912
41Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego2995960
42Promocja/informacja2962973
43Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2705904
44Projekt2686937
45Kontrakt III2645938
46Woda2623597
47Projekt2526866
48Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2434828
49Realizacja2417843
50Kontrakt IV2331888
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR