Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2026382694
2Aktualne zamówienia2019292885
3Zapytania ofertowe72224890
4Aktualności546654474
5Zamówienia publiczne475631459
6Kontakt396881766
7Ogłoszenie o zamówieniu39268929
8Biuletyn Informacji Publicznej352341375
9Zamówienia zakończone283702843
10Komunikaty261451546
11Do pobrania196411373
12Serwis dla Klienta192881428
13Ogłoszenia178851421
14Informacje o firmie169781320
15Ostatnie zmiany116721475
16Schemat organizacyjny111971725
17Linki89331264
18Usługi88001219
19Ceny 201475221411
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich74631116
21Akty prawne67681241
22Plan modernizacji i rozwoju64271245
23Najczęściej odwiedzane strony64021715
24Przedmiot działalności61131297
25Fundusz Spójności58931072
26Wywóz ścieków55221103
27Archiwum komunikatów52851447
28Mapa serwisu51571362
29Konkurs plastyczny51551304
30Promocja/informacja50061263
31Piję wodę z kranu4587694
32Realizacja45691276
33Kontrakt I45091138
34Aktualne przetargi4455493
35Promocja/informacja42281203
36Realizacja38631239
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.37511070
38Kontrakt II37391069
39Kontakt35401044
40Woda3488708
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3487974
42Promocja/informacja32231062
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego31681009
44Projekt2852992
45Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2829959
46Kontrakt III28171006
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2793904
48Przetargi2768565
49Projekt2679919
50Kontrakt IV2562966
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR