Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna3952233292
2Aktualne zamówienia2296863475
3Zapytania ofertowe985691338
4Aktualności623935248
5Zamówienia publiczne536651950
6Kontakt497442781
7Ogłoszenie o zamówieniu440851113
8Biuletyn Informacji Publicznej404781866
9Zamówienia zakończone343663448
10Komunikaty331843406
11Do pobrania247401710
12Ogłoszenia223451764
13Serwis dla Klienta222861685
14Informacje o firmie188961604
15Ostatnie zmiany187741754
16Schemat organizacyjny126882071
17Linki103481514
18Usługi103391483
19Ceny 201481911656
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich80791305
21Akty prawne77751503
22Plan modernizacji i rozwoju77331511
23Najczęściej odwiedzane strony72602034
24Przedmiot działalności71301555
25Piję wodę z kranu67991020
26Wywóz ścieków66641313
27Mapa serwisu63361614
28Fundusz Spójności63071237
29Archiwum komunikatów60602490
30Konkurs plastyczny59241567
31Aktualne przetargi5762675
32Promocja/informacja54801430
33Woda53451078
34Kontrakt I52181344
35Realizacja50231474
36Promocja/informacja49081388
37Realizacja45061410
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.44011247
39Kontrakt II43551261
40Ceny 2018/20214232387
41Przetargi4209841
42Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas40701151
43Kontakt39371206
44Promocja/informacja38491267
45Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego36301187
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej34761146
47Projekt32561179
48Kontrakt III32551189
49Jednostka Realizująca Projekt (JRP)32191121
50Projekt30541080
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR