Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2745233048
2Aktualne zamówienia2201843233
3Zapytania ofertowe883501113
4Aktualności597324925
5Zamówienia publiczne515191778
6Kontakt458472481
7Ogłoszenie o zamówieniu422831050
8Biuletyn Informacji Publicznej386131657
9Zamówienia zakończone323993243
10Komunikaty306693258
11Do pobrania225781562
12Serwis dla Klienta209251564
13Ogłoszenia206301622
14Informacje o firmie181791477
15Ostatnie zmiany160791637
16Schemat organizacyjny121461923
17Linki97801400
18Usługi97011359
19Ceny 201479001552
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich78611240
21Akty prawne73921383
22Plan modernizacji i rozwoju71691397
23Najczęściej odwiedzane strony68691873
24Przedmiot działalności67391433
25Wywóz ścieków62911241
26Fundusz Spójności61351176
27Piję wodę z kranu5999882
28Mapa serwisu58491510
29Archiwum komunikatów57252390
30Konkurs plastyczny55971441
31Promocja/informacja52701367
32Aktualne przetargi5261612
33Kontrakt I49601269
34Realizacja48281407
35Woda4674935
36Promocja/informacja46481323
37Realizacja42671351
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.41291181
39Kontrakt II41031191
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas38181085
41Kontakt37771149
42Przetargi3636731
43Promocja/informacja36241195
44Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego34381129
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej31971045
46Projekt31001106
47Kontrakt III30981125
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)30521065
49Ceny 2018/20212938275
50Projekt28971021
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR